dohnalreal.cz

Rezidence pod Štramberskou Trúbou
- tak trochu jiné bydlení ...


Bydlení v malebném prostředí na úpatí Beskyd, kde se snoubí historie, tradice a současnost Bydlíte v souladu s přírodou v čistém prostředí podhorského městečka. Na pěší túry půjdete přímo ze zahrady s dětským koutkem. Parkujete v přímo u domu v objektu rezidenčního bydlení. Bydlení Vám zaručuje naprosté soukromí a bezpečí pro Vás a Vaše děti a přesto nežijete v anonymním satelitu. Váš byt má nadstandardní tepelně technické parametry. Nabídkou uspokojíme i zájemce o bezbariérové bydlení.


>> Základní údaje
Počet bytů 11
Počet obyvatelů (odhad) 30
Celková užitková plocha bytů 854 m2
Celková plocha pozemku 1973 m2
Zelené plochy 950 m2
Počet parkovacích míst v areálu 16


>> Skladba bytů
Byt A1/C2 (bezbariérový 3+kk s vlastní zahradou) 82 m2
Byt A2/C2 (3+kk s terasou) 69 m2
Byt A3/C3 (podkrovní apartmán 2+KK s terasou) 53 m2
Byt B1/D2 (bezbariérový 3+kk s vlastní zahradou) 82 m2
Byt B2/D2 (3+kk s terasou) 69 m2
Řadový dům E1 (dvoupodlažní dům se zahradou) 144 m2


>> Společné prostory a příslušenství
Parkovací místo v uzavřeném areálu 1-2 místa/byt
Skladové prostory cca 4-6 m2/byt


>> Dostupnost
Ostrava Schoping park 20 min
Letiště Ostrava Mošnov 10 min
Nový Jičín 7 min
Napojení na D6, Brno, Praha, Víděň, Bratislava 32 min
Město Štramberk i nejbližší okolí rezidence Vám podkytne dostatek příležitostí pro volný čas i práci.

>> PRO SPORTOVCE I GURMÁNY
Zdravé bydlení v nádherné lokalite s řadou turistických a sportovních příležitostí přímo v Štramberku nebo blízkém okolí.

>> PRO VAŠI PENĚŽENKU I BUSSINES
ekonomické bydlení v blízkosti nově vybudovaných největších průmyslových zón na Moravě – Ostrava Mošnov, Průmyslová zóna Ostrava – Frýdecká.

>> Urbanistické řešení
Řešené území se nachází severně od centra Štramberku v nové a jen částečně zastavěné lokalitě. V okolí řešeného území se nacházejí zejména rodinné domy. Navrhované objekty jsou dvoupodlažní (3x) a dvoupodlažní s obytním podkrovím (2x) se sedlovými střechami. Rodinné domy jsou seskupené v 2 skupinách. Uskakovaným osazením objektů a objemovým členěním hmoty jednotlivých domů bylo dosaženo optického zmenšení stavby. Rodinné domy jsou přístupné se severu, byty v nadzemních patrech jsou dostupné krytým exteriérovým schodištěm v proluce mezi dvěma objekty. Všechny bytové jednotky mají terasu s výhledem na Štramberskou trúbu. V areálu je zajištěno parkování - 16 parkovacích míst z toho jedno pro osoby s omezenou schopností pohybu.

>> Architektonické řešení:
Objekty rodinných domů jsou dvojpodlažní a dvojpodlažní s obytným podkrovím se sedlovou střechou. Fasáda jednotlivých domů tvoří modřínový obklad v kombinaci s šedou omítkou a výplněmi otvorů v antracitové barvě (plastové okna a hliníkové dveře), v šedé barvě je navržená i střešní krytina (asfaltový šindel) a všechny klempířské a zámečnické prvky.

>> Objekt SO 101 a SO 103 je dvojpodlažní rodinný dům s obytním podkrovím a třemi samostatnými bytovými jednotkami. Je nepodsklepený. Byty na 2. NP a v podkroví jsou přístupné s krytého exteriérového schodiště.
Byt v 1.NP o velikosti 70,1 m2 je navrhován jako 3+kk s příslušenstvím a terasou na terénu s vlastním pozemkem. Rovněž se zde nachází skladový prostor o ploše 6,0 m2.
Byt v 2.NP o velikosti 58,5 m2 je navrhován jako 2+kk s příslušenstvím a střešní terasou (10,1 m2).
Byt v obytném podkroví o velikosti 46,7 m2 je navrhován jako 2+kk s příslušenstvím a střešní terasou (11,6 m2)..


>> Objekt SO 102 a SO 104 je dvojpodlažní rodinný dům a dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Je podsklepený. Byty na 2. NP jsou přístupné s krytého exteriérového schodiště.
V 1.PP jsou umístněné skladové prostory o celkové ploše 30,2 m2. Byt v 1.NP o velikosti 69,9 m2 je navrhován jako 3+kk s příslušenstvím a terasou na terénu s vlastním pozemkem.
Byt v 2.NP o velikosti 58,5 m2 je navrhován jako 2+kk s příslušenstvím a střešní terasou (10,2 m2).

>> Objekt SO 105 je koncipován jako dvojpodlažní rodinný dům s vlastním pozemkem. Je nepodsklepený.
V 1.NP o velikosti 69 m2 je pokoj pro hosty a obývací pokoj s kuchyní, příslušenstvím a terasou na terénu.
V 2.NP o velikosti 58 m2 se nacházejí obytní hala, 2 ložnice s příslušenstvím a střešní terasou (10,1 m2).


>> Bezbariérové užívání stavby
Přízemní byty v jednotlivých rodinných domech jsou řešeny s bezbariérovým vstupem a na požádání budoucích vlastníku je možné doplnit vybavení a funkčnost o další bezbariérové prvky (dispozice a vybavení koupelny a kuchyně, úprava otvoru).
 

2013 © DOHNALREAL